منوهای نصب در پنل مدیریت

دوره نکات طـلایی رمز ارزها (آفلاین)

معرفی دوره

 

دوست عزیز سلام و عرض ادب

ممنون که به بنده و تیم نوین بورس اعتماد کردید و این دوره را انتخاب کردید . مطمن باشید بعد از اتمام این دوره شما میتوانید به راحتی هر چه تمام تر روزانه سود خوبی از بازار کریپتو بدست آورید و به مرور زمان به یک تریدر فوق حرفه ای تبدیل شوید و از این راه زندگی خود و خانواده خود را در سطح بسیار مطلوب اداره کنید .

در این دوره قلق هایی را به شما آموزش میدهیم که برای یافتن آنها بنده به شخصه ضررهای زیادی را متحمل شده ام و هزینه های زیادی را برای یادگیری آنها پرداخت نموده ام اما به دلیل وضعیت بدی که بازار بورس ایران برای هموطنان ما رقم زد و  درخواست بسیاری از دوستان بر آن شدیم تا یافته های آن را در اختیار دوستان قرار دهیم .

* . در جلسه اول روشی به شما آموز داده میشود که بدون هیچ دانش بورسی و فقط با چند کلیک روزانه بین 3 تا 10% از بازار کریپتو سود دریافت کنید.
(100% تضمینی)
*. در جلسه دوم هم قلقی به شما آموزش داده میشود که هر روز که از خواب بیدار میشوید یک سود کلان را به احتمال 80% از بازار گرفته باشید .
(  اگر شما در زمانی که خوابید نتوانیدکسب در آمد کنید به هیچ عنوان پولدار نمیشوید …واران بافت )

 

*. در جلسات بعد شما را آموزش میدهیم تا در چندین جلسه به دو روش معامله کنید که احتیاج به یاد گیری مطالب اضافه نداشته باشید و بعد از اتمام دوره احتیاج به دریافت سیگنال از هیچ فرد یا گروهی نداشته باشید و در کل بدون نیا به هیچ چیزی روزانه سود کلان خود را از بازار دریافت کنید . 

 

*. در کل نوع آموزش به شیوه نوسانگیری حرفه ایست که هم در بازر بورس ایران و هم در بازار کریپتو و فارکس میتوانید از ان استفاده کنید …

پس از ثبت نام هر هفته فایلهای آموزشی در پنل شما بارگزاری میگردد

سوالات متداول

نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم میشود.

نیاز به برگذاری ندارد

معامله گران در دوره آپ استارتاپ میتوانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است یادداشت برداری و مرور در هر دوره حداکثر یکساله انجام شود.با بکارگیری این روند میتوانند تبدیل به معامله گر ۵ ستاره شوند.

 

برنامه درسی دوره

فصل 1

نقد و بررسی دوره

5

5
1 امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان ۰ تومان شرکت در دوره473 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 5 از 1 رای

5

  • 1 هفته, 3 روزها
  • 500 ظرفیت
  • نشان دوره
0 دیدگاه
178 دانشجو

تبلیغات

Template Design © VibeThemes. All rights reserved.

منوهای نصب در پنل مدیریت